Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Filozofia predaja

 

Na prvom mieste je vždy vzťah so zákazníkom. Vždy sa budeme snažiť vyhovieť Vašim potrebám, vybaviť Vašu objednávku či správne Vám poradiť. Chrbtom sa Vám neotočíme ani pri prípadnej reklamácii. 

 

Tovar starostlivo vyberáme, skúšame a porovnávame. Väčšinu predávaných výrobkov sami používame na dennej báze. Vieme sa tak zaručiť, že čo si u nás kúpite funguje a plní svoje poslanie. 

 

Chceme aby ste vedeli do čoho idete. Preto denne aktualizujeme sklad nášho eshopu a vy tak vidíte na webe čo nájdete skladom v Showroome. Objednávku  tovaru ktorý je skladom si tak (až na ojedinelé prípady) môžte vyzdvihnúť prakticky obratom.

 

Vážime si že nakupujete u nás. Preto sa Vás budeme snažiť odmeniť za Vaše pravidelné nákupy darčekom. 

 

Nechceme Vám spôsobovať stres, preto je Vám k dispozícii parkovacie miesto pred predajňou. Môžte si u nás pohodlne sadnúť a osviežiť sa pohárom vody. 

 

Chceme byť fér, preto ak niekde nájdete tovar ktorý predávame za nižšiu cenu ako u nás a zároveň bude u konkurencie skladom, cenu dorovnáme. 

Upozornenie

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Vstúpiť Odísť