info@gunster.sk
0907 268 199
WILEY X VAPOR sú balisticky testované strelecké okuliare vyrobené z tých najodolnejších materiálov.
 
Snúbi v sebe štýl a eleganciu s dokonalou funkčnosťou a precíznou ochranou zraku. Polykarbonátové šošovky sa dajú ľahko vybrať a vymeniť za iný odtieň, podľa aktuálnej svetelnej situácie.
 
Ultra-tenké stranice sa pohodlne zmestia pod strelecké slúchadlá, netlačia do hlavy a sú tak uspôsobené aj na dlhodobé nosenie a celodenné sústredenie. Flexibilný nosník sa ľahko prispôsobí akémukoľvek tvaru nosa a okuliare tak sadnú prakticky na všetky typy tvárí.
 
Číra šošovka sa hodí do menej slnečných dní s horšími svetelnými podmienkami či do interiéru ako súčasť pracovných ochranných okuliarov. Má vysokú svetelnú priepustnosť - 89% - a tiež poskytuje ochranu pred UV žiarením a odleskami bez akéhokoľvek skreslenia farieb.
 
Šedé sfarbenie so svetelnou priepustnosťou 15% je vhodné do jasného slnečného počasia, maximálne znižuje oslňujúce svetelné odlesky a neskresľuje farby.
 
Svetlooranžová šošovka o svetelnej priepustnosti 52% dokáže odfiltrovať väčšinu modrých svetelných vĺn, ktoré sú hlavným dôvodom oslnenia či difúzie. Zvyšuje kontrast v stredných a zlých svetelných podmienkach.
 
Odolnosť okuliarov je balisticky testovaná a certifikovaná Americkým národným štandardizačným inštitútom (ANSI).
 
Obsah balenia: obal na okuliare, čistiaca handrička, šnúrka, šošovky: číra, oranžová, šedáPOŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :