info@gunster.sk
0907 268 199

Svietidlo Streamlight TLR-7 Sub disponuje svetelným tokom 500 lúmenov a stroboskopom, čím sa stáva v tejto malej veľkosti jednou z najvýkonnejších podvesných svietidiel na trhu. Uchytenie svietidla je na rail zbrane veľkosti compact alebo full-size.

Hlavné vlastnosti svietidla:

Malé, ľahké a kompaktné svietidlo TLR-7 Sub je vybavené najnovšou technológiou LED C4 pre prevádzku s vysokým svetelným tokom 500 lúmenov po dobu 1,5 hodiny na jednu batériu CR123A s dosvitom 140 metrov. Rýchlosť upnutia a demontáž svietidla na rail zbrane pomocou uťahovacej skrutky vo svorke. Kompatibilita s rôznymi typmi zbraní je vyriešená dostupnými adaptérmi-doštičkami, ktoré je možné meniť podľa výrobcu zbrane.

Telo a čelo svietidla je z čierno eloxovaného leteckého hliníka 6000. Puzdro spínačov je z rázovo chemicky odolného elastoméru. LED C4 diódu so životnosťou 50 000 hodín chráni šošovka z vysokoteplotného skla. Dióda má ochranu proti šoku, tzn. opakované zapnutie a vypnutie by mala prežiť. Jednotlivé funkcie svietidla sú trvalé, momentové a stroboskopové svietenie. Stroboskop aktivujete, keď veľmi rýchlo za sebou stlačíte 9x za sebou spínač a po 10tej podržíte. Po aktivácii, stačí na zapnutie stroboskopu už len spínač 2x rýchlo stlačiť. Ovládanie je obojstranné.

Nízky profil zabraňuje nechcenému zachyteniu svietidla o predmety a oblečenie. Funkcia bezpečného vypnutia chráni vašu batériu a bráni nechcenému zapnutiu svietidla. Vlastná optika TIR vytvára koncentrovaný lúč s optimálnym okrajovým-periférnym osvetlením. Optimalizovaná elektronika poskytuje regulovanú intenzitu. Svietidlo bolo testované aj počas požiaru a prevádzkové teploty sú od -40 °C do 49 °C. Norma vodeodolnosti IPX7 dovoľuje svietidlo udržať vodotesné po dobu 30 min v hĺbke 1 metra.POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :