Strike Iron Sights (Suppressor Height) vám poskytne zvýšený pohľad pre nastavenie červenej bodky alebo supresorovej pištole.
 
Predné a zadné mieridlá sú v absolútnej pozícii co-witness s červeným bodom namontovaným na posúvači. Navrhnuté tak, aby pomáhali správnemu nastaveniu mieridiel a udržaniu sústredených očí strelca, je prirodzené svetlo, ktoré je vidieť na oboch stranách mušky medzi zadnou muškou v tvare U. Schodíky umiestnené v zadnej časti oboch mieridiel pomáhajú nakláňať a znižovať nežiaduce odlesky alebo odrazy z vašich očí. Čiary a uhly navrhnuté tak, aby využívali prirodzené odrazy svetla a tieňovú hru, aby boli oči používateľa zarovnané a zaostrené na cieľ. Zadné mieridlo je navrhnuté s negatívnym uhlom tak, aby strelec videl zadnú stenu čo najtmavšiu, aby sa úplne sústredil na mieridlá. Čiara vedúca stredom mušky je tu na to, aby zachytávala svetlo zhora a vytvárala ilúziu „čiary“, v ktorej ju môže strelec použiť na pomoc pri mierení. Predné mieridlo môže byť namaľované podľa preferencií farby používateľa alebo použiť farbu svietiacu v tme na prispôsobenie vzhľadu a použitia mieridiel.
 
Strike Iron Sights For (Suppressor Height) je vyrobený z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele SUS630 a je navrhnutý tak, aby bol čo najrobustnejší a zároveň vám poskytol jednu z cenovo najvýhodnejších možností na trhu.POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :