info@gunster.sk
0907 268 199

​​​​Hľadáte kolimátor, ktorý potrebujete, aby ste maximalizovali efektivitu svojej AR v akomkoľvek prostredí? SPARC AR sa vyznačuje robustnou konštrukciou, ktorá je stále kompaktná a má ľahký tvarový faktor. Bodka 2 MOA je rovnako ľahká ako namierenie a streľba - je rýchla pri získavaní v bezprostrednej blízkosti, ale dostatočne jemná na presnú identifikáciu bodu pri väčšom rozsahu. Vďaka 50 000 hodinovej výdrži batérie a kompatibilite s nočným videním pri najnižších dvoch nastaveniach bude červená bodka SPARC AR naďalej pracovať v rôznych podmienkach. Unikátna integrovaná základňa je bezproblémová na akejkoľvek platforme AR alebo podobnej platforme. Ak hľadáte spoľahlivý výkon a množstvo užívateľsky príjemných funkcií, už nemusíte hľadať.

Poznámka: Ak zabudnete vypnúť SPARC AR, automaticky sa vypne za približne 12 hodín.


DAYLIGHT BRIGHT RED DOT
                 (2 MOA)


                 

Typ montáže  Multi-Height
Zvätšenie  1x
Farba bodky  Bright Red
Veľkosť bodky   2 MOA
Eye relief  Unlimited
Nastavenie stupňov  1 MOA
Max. úprava nadmorskej výšky   90 MOA
Max. úprava vetra  90 MOA
Parallax setting  Parallax Free
Dĺžka   73.66 mm 
Váha  212.6 g

 

 

SPARC AR Rozmery (v inches)

 

 • VIP (Very Important Promise) je veľmi dôležitým sľubom pre vás, nášho zákazníka. Výrobok Vortex opravíme alebo vymeníme v prípade poškodenia alebo vady - bez poplatku. Ak nemôžeme opraviť váš výrobok, nahradíme ho výrobkom v dokonalom prevádzkovom stave rovnakej alebo lepšej fyzickej kondície.
  Vidíte, nezáleží na tom, ako sa to stalo, koho je to chyba alebo kde ste výrobok kúpili. Môžete sa spoľahnúť na VIP záruku pre všetky Vortex Optics, riflescopesprism scopesred dotsrangefindersbinocularsspotting scopestripods, and monoculars.

 • Neobmedzená záruka na celý život
 • Plne prenosná

  Poznámka
 • VIP záruka nezahŕňa stratu, krádež, úmyselné poškodenie alebo kozmetické poškodenie, ktoré nebráni výkonu výrobku.
 • Nevyplní sa žiadna záručná karta
 • Žiadny príjmový doklad sa nemusí držať
 • Ak máte niekedy problém, bez ohľadu na príčinu, sľubujeme, že sa o vás postaráme.POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :