Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

GUNSTER.sk      Zbrane      Krátke      PPQ Q4 TAC COMBO (9mm)

Walther PPQ Q4 TAC COMBO (9mm)

Výrobca:Walther
Dodacia doba: SKLADOM
CENA: 1 699.00

NOVINKA

Pištoľ Walther Q4 TAC "Combo" nadväzuje na základný model Q4 TAC, ktorý v sebe kombinuje vlastnosti modelov PPQ Navy (predĺžená hlaveň so závitom) a Q5 Match (možnosť inštalácie kolimátora pomocou adaptéra pre rôzne typy zameriavačov). Pri modely Q4 Combo je kolimátor inštalovaný priamo do lôžka vyfrézované v hornej ploche záveru, čím sa podarilo zameriavač usadiť veľmi nízko. Výhodou je jednak prirodzenejšie zamierenie pre tých strelcov, ktorí sú zvyknutí na mechanické mieridlá a jednak je tu výhoda možnosti použitia štandardných mechanických mieridiel - vďaka názkej montáži kolimátora sú stále čitatelné aj skrz kolimátor. Zameriavač je samozrejme možné odinštalovať a lôžko zaslepiť krytkou, ktorá je súčasťou balenia. 
 
Kaliber
9x19 mm
Kapacita zásobníka
17 nábojov
Dĺžka hlavne
117 mm
Celková dĺžka
198 mm
Šírka
34 mm
Výška
150 mm
Hmotnosť
730 g

Upozornenie

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Vstúpiť Odísť