Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Upozornenie

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Vstúpiť Odísť

Walther PDP Compact (9mm)

Výrobca:Walther
Dodacia doba: SKLADOM
BEŽNÁ CENA: 950.00 €
CENA: 800.00

Komisový Walther PDP Compact 4" + 1 zásobník navyše. Nástel 100 rán.

Spoločnosť Walther, známa spoľahlivosťou a kvalitou svojich zbraní, prichádza so sériou samonabíjacích pištolí PDP “Performance Duty Pistols”. Firma Walther sa snaží myslieť na nadštandardný komfort každého strelca, bez ohľadu na veľkosť ich rúk. Sama séria teda ponúka 5 veľkostne odlišných modelov, s hlavným delením medzi verzie ‘Compact’ a ‘Full Size’, ktoré sa potom líšia predovšetkým výškou rámu pištole.

Model Walther PDP Compact 4" patrí so svojim telom s výškou 35 mm do kategórie Compact. Tento konkrétny model samonabíjacej pištole Walther zo série PDP je vybavený hlavňou s dĺžkou 4“ ( 102 mm) a ponúka celkovú dĺžku zbrane 189 mm. PDP Compact s kapacitou zásobníka 15 nábojovkalibru 9mm. 
Všetky modely rady PDP sú vybavené perfektným spúšťovým mechanizmom Performance Duty, ktorý je vynikajúci pre presnú streľbu, s jasne čitateľným, plynule narastajúcim odporom spúšte až po daný bod spúšťania pri 25 N. Spúšťový mechanizmus je naviac doplnený o krátky a jasný reset, ktorý zaručí ideálne chovanie spúšte pri rýchlom opakovaní výstrelov. Táto spúšť je hodnotená ako najlepšia vo svojej kategórii zbraní so špičkovou užívateľskou bezpečnosťou.

Nadštandardná spoľahlivosť a presnosť pištolí PDP je zaručená ich odstupňovanou komoru. Tá naviac sľubuje menšie znečisťovanie aj pri vyššom počte výstrelov a to predovšetkým vďaka lepšiemu tesneniu nábojnice, čím sa znižuje prienik plynov a nečistôt späť do zbrane. Odstupňovaná komora naviac zaisťuje aj zvýšenie počiatočnej rýchlosti strely.
Ďalšími kľúčovými znakmi pištolí rady PDP sú ich ergonómia a modularita. Malé rozšírenie spodnej hrany rukoväti zaisťuje výraznejšiu oporu pre malíček strieľajúcej ruky. Výsledkom je zníženie zdvihu, ktorý vznikne vplyvom spätného rázu pri výstrele. Z kategórie modularity dominuje predovšetkým zabudovaná, nízko profilová montáž na mikro kolimátor (Red Dot), montážna lišta typu Picatinny, možnosť nastavenia orientácie vypúšťača zásobníka a možnosť výmeny chrbta rukoväti (každá PDP je dodávaná s troma chrbátmi rôznych veľkostí S/M/L). 
Továrenské mieridlá ktoré ponúkajú výbornú čitateľnosť, čím zásadne uľahčujú mierenie. Ich veľmi nízky profil spolu so zvýraznením pomocou troch bodov znateľne uľahčuje intuitívne navedenie mieridiel na cieľ. Tieto mieridlá naviac ponúkajú nadštandardnú flexibilitu. Cieľnik je plne nastaviteľný ako výškovo, tak aj stranovo. Univerzálne montážne rozhranie ponúka široké možnosti výberu medzi množstvom rôznych mieridiel od rôznych výrobcov. 

Funkcia Co - Witness zaručuje usporiadanie, v ktorom štandardné mechanické mieridlá v kombinácii s pripevneným mikrokolimátorom nijak neobmedzujú zorné pole samotného kolimátora. Zbraň je možné taktiež plnohodnotne používať iba s pevnými mieridlami.
 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

 

Distribútor značiek :