info@gunster.sk
0907 268 199
Najnovšia generácia ultra výkonného vreckové svietidlaFenix PD35 prináša svetelný tok až 1000 lúmenov (ANSI) a dosvit až 250 metrov. Výborného svetelného výkonu bolo dosiahnuté použitím najnovšej LED Cree XP-L HI V3. Svietidlo je možné napájať z dvoch CR123A batérií alebo jedného vysokokapacitného Li-ion 18650 akumulátora. Fenix PD35 disponuje šiestimi rôznymi režimami svietenia, ktoré umožní voliť medzi vysokým výkonom a dlhou výdržou (až 430 hodín, čo je takmer 18 dní), nechýbajú ani stroboskopické záblesky pre krízové situácie. Svietidlo je napájané digitálne regulovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu i pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Oproti minulej generácii je svietidlo vybavené indikáciou stavu nabitia batérií. PD35 V2.0 zaujme nielen malou veľkosťou a obrovským výkonom, ale aj taktickým spínačom a možnosťou pripevnenia káblového spínača. Môžeme ju preto odporučiť aj pre použitie v bezpečnostných zložkách a pre poľovníctvo.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) určenej v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

Parametre svietidla Fenix PD35 V2.0
Šesť režimov svietenia: Turbo 1000 lúmenov (2,8 hodiny) -> 350 lúmenov (5,2 hodiny) -> 150 lúmenov (12,4 hodiny) -> 50 lúmenov (29,5 hodín) -> 3 lumeny (430 hodín ) - Strobe 1000 lúmenov (stroboskop s premennou frekvenciou).
Inteligentná ochrana proti prehriatiu.
Svetelný tok a časy výdrže sú merané s nabíjací Li-ion batériou Fenix 18650 s kapacitou 3500mAh.
Digitálne regulované pre konštantný jas, podporované napájacie napätie 2,8-6,4V. Upozornenie na vybité batérie. Vzhľadom k mechanickej ochrane proti prepólovaniu musí mať akumulátor vystúpený plusový pól. Starší akumulátory Fenix s plochým plusovým pólom teda nemožno použiť.
Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavenom režime (neplatí pre zábleskové režimy).
LED indikátor v bočnom tlačidle vždy pri zapnutí svetla zobrazí stav nabitia batérie (funguje len pri použití Li-ion akumulátora 18650).
Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou voči opotrebovaniu.
Výrazné ryhovanie povrchu pre lepšie držanie, prevedenie zabraňuje otáčanie svietidla na nerovnej ploche.
Odnímateľná oceľová spona s titánovou povrchovou úpravou.
Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s anti-reflexným povrchom.
Taktický vypínač na konci svetla (funkcia okamžitého zapnutia / vypnutia - momentary on / off).
Ku svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, náhradná krytka spínača a náhradné o-krúžky.
Batérie nie sú súčasťou balenia. POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :