Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Upozornenie

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Vstúpiť Odísť

Daniel Defense MK18 (.223 Rem, 5.56)

Výrobca:Daniel Defense
Dodacia doba:na ceste
CENA: 0.00

Produkt je od výrobcu v USA na ceste ku nám. Cena bude korigovaná po doručení na územie SR. 
 
Daniel Defense MK 18 je výnimočnou zbraňou z portfólia spoločnosti Daniel Defense. Ide o zbraň s krátkou hlavňou určenou predovšetkým pre dynamické športové disciplíny CQB scenáre a podobne. MK 18 disponuje ťažkou hlavňou heavy barrel, ktorá je samozrejme kovaná za studena a opatrená vrstvou tvrdochrómu. Dĺžka hlavne je 10,3“, čo predstavuje v metrickej sústave 26,162 cm. Hlaveň nesie typický Daniel Defense tlmič plameňa, ktorý je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 17-4 a následne elektrolyticky nitridovaný pre zvýšenie mechanickej i chemickej odolnosti, ako aj potlačeniu demaskujúcich príznakov a pre zvýšenia taktického vzhľadu. Predpažbie o dĺžke 9“ je typu RIS II, ktoré je využívané i pre zbraňový systém SOPMOD II objednané US Special Operation Command, tj združeným velením pre jednotky zvláštneho určenia. Tento model má povrchovú úpravu tvrdou anodizáciou Type III, teda najodolnejšou, pričom upper a lower sú čierne a predpažbie RIS II je voliteľne čierne alebo hnedé. Anodizácia Type III sa vyznačuje najhrubšou a najodolnejšou vrstvou s vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami voči mechanických, chemickým poškodeniam a samozrejme voči korózii. Zbraň nesie pažbičku i pažbu v novom dizajne od Daniel Defense. MK 18 predstavuje vynikajúcu zbraň s veľkou palebnou silou s minimalistickými rozmermi a hmotnosťou.  
 
Vlastnosti: 
 
Kaliber: 5.56mm NATO
Dĺžka hlavne: 10,3"
Celková dĺžka: 26 ¾” – 29 7/8”
Váha: 2,6 kg
 
 
Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme.