info@gunster.sk
0907 268 199

KAG je konečným výsledkom spolupráce medzi Bravo Company Manufacture® a známym streleckým inštruktorom Travisom Haley, zakladateľom Haley Strategic Partners a vynálezcom mnohých vylepšení v oblasti strelných zbraní.

Kinestetický šikmá rukoväť (KAG) využíva biomechanicky efektívne predný uhol úchopu pre vytvorenie rozhrania pozitívneho zapretie a uvoľnenie kĺbov zápästia, lakťa a ramena, čo umožňuje hladkú manipuláciu so zbraňou bez podstatného zaťaženia a nárastu objemu predpažbia. Na prednej aj zadnej strane zdrsnený profil KAG vytvára kanál pre konzistentnú a pozitívne zapretie, ktorý sa priamo prejavuje zvýšenou efektivitou pri manipulácii so zbraňou a prechodom medzi jednotlivými cieľmi.

Nový upínací a tiež patentovaný systém BCM® Direct Mount Picatinny 1913 bol vyvinutý ako najtvrdší, čo najľahší a aj nákladovo efektívny systém, ktorý je k dispozícii ako Hand Stop systém na predpažbia.

Väčšina výrobcov sa spolieha na jednoduchý skrutku a maticu pre montážny systém. Spoločnosť BCM vyvinula patentovaný kotviaci systém, ktorý sa nielen upevňuje na montážnu plochu, ale tiež prenáša energiu a silu v celom výrobku. Oproti tomu konvenčné montážne systémy spôsobujú zvýšené množstvo posunu a ohýbania. Systém priamej montáže BCM® znižuje tieto problémy a zaisťuje bezpečnejšie zaistenie, čím sa eliminuje vôľa na montážnej ploche.POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :