info@gunster.sk
0907 268 199

UNITY TACTICAL FAST™ Offset Optic Base

Výrobca:
UNITY TACTICAL
Farba:
Cena vrátane DPH: 97.00 €
Cena vrátane DPH: 97.00 €
Skladom: 1ks
Cena vrátane DPH: 97.00 €
Skladom: 0ks
Modulárne príslušenstvo FAST™ ponúka niekoľko možností pripojenia sekundárnej/záložnej optiky a BUIS ku kompatibilným držiakom FAST™ s optikou primárneho použitia. Ofsetová optická základňa FAST™ sa pripája priamo k držiaku FAST™ a poskytuje platformu na pripevnenie platní optického adaptéra FAST™.
 
Spolu s doskou FAST™ Optic Adapter Plate, ktorá je potrebná na fungovanie FAST™ Offset Optic Base, poskytuje základňu na pripevnenie ľubovoľného počtu micro red dot zameriavačov priamo na kompatibilný FAST™ optický držiak. Offsetová optická základňa umiestňuje mieridlá s mikročervenými bodkami v uhle 36 stupňov od stredovej čiary držiaka optiky. Pri použití s ​​doskou optického adaptéra bude mať mikročervený bod mechanickú stredovú čiaru 2,05” nad koľajnicou.
 
Ofsetová optická základňa FAST™ je kompatibilná s nasledujúcimi produktmi FAST™:
 
FAST™ LPVO
FAST™ Micro-S
Séria FAST™ COG
Séria FAST™ Comp
FAST™ MRO
FAST™ Micro
FAST™ Absolute Riser
FAST™ Optic Riser
FAST™ MRDS

Ofsetová optická základňa FAST™ je vyrobená z hliníka 7075-T6 a eloxovaného tvrdého povlaku typu III v čiernej alebo FDE*.
 
FAST™ Offset Optic Base bude vždy sedieť na pravej strane držiaka FAST™, ak držiak smeruje dopredu na koľajnicu M1913. Niektoré držiaky FAST™ je možné namontovať dopredu alebo dozadu na koľajnicu v závislosti od stopy priloženej optiky, ale vo všeobecnosti bude základňa optiky FAST™ Offset vždy sedieť na pravej strane pušky.POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :