info@gunster.sk
0907 268 199

Strike Industries Enhanced Magazine Plate for Glock 43

Strike Industries - Enhanced Magazine Plate for Glock 43 - SI-EMP-G43-BK Dizajn Strike Industries Glock 43 Extended Magazine Plate (G43 E.M.P) poskytuje plynulejšie dopĺňanie zásobníka vďaka svojmu nízkemu odporu / bez zaseknutia. G43 E.M.P poskytuje viacero funkcií vrátane ďalších 2 nábojov, čím sa kapacita Glock 43 zvýši na 8+1. Spolu s poskytnutím väčšej kapacity zásobníka; rozšírený povrch rukoväte poskytuje ďalší priestor pre prsty pre lepšie uchopenie a väčšiu kontrolu; spolu s lepšou ergonómiou, ktorá vedie k vyššiemu potenciálu presnosti v porovnaní so základným modelom subkompaktu. SI G43 EMP je nevyhnutným doplnkom vášho EDC! Vlastnosti: - Plus kapacita 2 nábojov - Rozšírená plocha na uchopenie - Nízky odpor vzduchu / Bez zaseknutia - Polymér odolný voči nárazom Farba: Čierna Hmotnosť: 17 g
Výrobca:
Strike Industries
Cena vrátane DPH: 27.00 €
Skladom: 5ks

Strike Industries - Enhanced Magazine Plate for Glock 43 - SI-EMP-G43-BK

Dizajn Strike Industries Glock 43 Extended Magazine Plate (G43 E.M.P) poskytuje plynulejšie dopĺňanie zásobníka vďaka svojmu nízkemu odporu / bez zaseknutia. G43 E.M.P poskytuje viacero funkcií vrátane ďalších 2 nábojov, čím sa kapacita Glock 43 zvýši na 8+1.

Spolu s poskytnutím väčšej kapacity zásobníka; rozšírený povrch rukoväte poskytuje ďalší priestor pre prsty pre lepšie uchopenie a väčšiu kontrolu; spolu s lepšou ergonómiou, ktorá vedie k vyššiemu potenciálu presnosti v porovnaní so základným modelom subkompaktu. SI G43 EMP je nevyhnutným doplnkom vášho EDC!

Vlastnosti:
- Plus kapacita 2 nábojov
- Rozšírená plocha na uchopenie
- Nízky odpor vzduchu / Bez zaseknutia
- Polymér odolný voči nárazom

Farba: Čierna
Hmotnosť: 17 gPOŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

Distribútor značiek :