Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Upozornenie

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Vstúpiť Odísť

Daniel Defense DELTA 5® PRO, 24”, 6.5 CREEDMOOR, HPALMA

Výrobca:Daniel Defense
Dodacia doba:3-15 dní
CENA: 0.00

Ako vyzerá najpresnejšia puška na svete pod 3 000 dolárov? DELTA 5 PRO je produktom inovácií, prvotriednych za studena kovaných hlavne a vlastných vylepšení, ktoré povyšujú túto zbraň na profesionálnu úroveň. DELTA 5 PRO v 6.5 Creedmoor prináša vedu presnosti so zárukou 0,5 SUB-MOA.

Začiatočníci v streľbe na veľké vzdialenosti, ktorí hľadajú kamarátstvo s priateľmi, zaznamenajú okamžitý úspech dosiahnutia cieľa s opakovateľnými zásahmi. Skúsenejší pretekári objavia bohatú sadu funkcií DELTA 5 PRO hneď po vybalení z krabice, ktorá je viac než schopná fungovať s postupujúcou úrovňou schopností strelca. So základnou cenou PRO v rámci limitu výrobnej divízie série Precision Rifle môžete s dôverou súťažiť, či si vyberiete čiernu farbu, alebo o niečo viac si vyberiete jednu z našich povrchových úprav Cerakote  .


Technické dáta
Montážny systém M-LOK
Kaliber 6.5 Creedmoor
Úsťový závit 5 ⁄ 8 × 24 TPI 
Dĺžka hlavne 24" 1:8"
Hlavňový profil Heavy Palma
Hmotnosť produktu 11,4 kg
Dĺžka 44 1/4"
Zásobník Magpul PMAG 10 7,62 AC
Puzdro Daniel Defense Full-Latch Impact Plastové puzdro

POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKACH NAD 150,- EUR. 

 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

 

Distribútor značiek :