Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Upozornenie

Stránky, na ktoré sa chystáte vstúpiť, obsahujú informácie určené len pre odbornú verejnosť v oblasti zbraní a streliva. Vyhlasujem, že som držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie.

Vstúpiť Odísť

CMMG BANSHEE 300

Výrobca:CMMG
Dodacia doba:3-15 dní
CENA: 2 760.00

O cene sa informujte emailom alebo telefonicky.

Ak chcete to najlepšie, čo AR ponúka, potom je vašou voľbou séria 300. Táto AR je vybavená všetkými požadovanými funkciami vrátane výberu z 10 farieb Premier Cerakote, laserom vygravírovaného názvu modelu na spodnom tele, obojstranných ovládacích prvkov a závesných bodov spolu s prémiovou spúšťou, pistol grip od  Magpulu, pažbou PRS, revolučným RIPSTOCK alebo RIPBRACE od CMMG, a úsťová brzda SV CMMG. Je to iba niekoľko možných upgradov tejto série. 

Platforma MkGs pojme zásobníky v štýle Glock  9mm.

Spoločnosť CMMG dodáva svoje najľahšie a najkompaktnejšie strelné zbrane v rámci rady BANSHEE pistol s krátkou hlavňou (SBR) a AR. Nenechajte sa týmito malými chlapcami oklamať. Vďaka širokej ponuke ponúk kalibru je v rade BANSHEE dostatok palebnej sily. Vďaka rôznym dĺžkam hlavne, z ktorých si môžete vybrať, budú mať série BANSHEE 100, BANSHEE 200 a BANSHEE 300 pre vás tú pravú kombináciu.

Všetky produkty CMMG majú doživotnú záruku kvality.


 

Nenašli ste konkrétny produkt? Spojte sa s nami emailom alebo telefonicky a daný produkt pre Vás zabezpečíme. 

 

Distribútor značiek :